Serwis urządzeń biurowych

Świadczymy profesjonalne usługi pogwarancyjne w zakresie napraw i przeglądów drukarek,
kserokopiarek czy faxów

 

Serwis urządzeń biurowych realizujemy albo w oparciu o standardową umowę, albo w przypadku zlecenia z Państwa strony.

Warto zawczasu zatroszczyć się o sprzęt firmowy, by w razie wystąpienia jakiejś awarii wiedzieć do kogo się zgłosić, by błyskawicznie pozbyć się usterki. Serwis urządzeń biurowych jaki realizujemy w ramach działalności naszej firmy to gwarancja regularnego nadzoru nad Waszymi drukarkami czy faxami, a także ich kompetentnej konserwacji. Regenerację urządzeń wykonujemy zarówno u siebie, jak i w siedzibie Waszego przedsiębiorstwa. Warto też regularnie dokonywać przeglądów, ponieważ pozwolą one wykryć wszelkie nieprawidłowości i zabezpieczyć się przed niepotrzebnym wydawaniem w przyszłości pieniędzy na naprawę.

Wykwalifikowani pracownicy, jakich zrzesza nasz serwis urządzeń biurowych, zajmą się nie tylko naprawą, ale też starannym czyszczeniem sprzętu, którym dysponujecie.

Wykaz sprzętu drukującego obsługiwanego przez naszą firmę, nad którym zapewniamy opiekę:

  • Drukarki laserowe, atramentowe, igłowe
  • Kserokopiarki
  • Niszczarki dokumentów
  • Faxy
  • Skanery
  • Plotery
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.