Serwis kserokopiarek

Sprawny i szybki obieg dokumentów w obrębie każdego przedsiębiorstwa jest dziś niezbędny do tego, by prosperowało ono w optymalny sposób. Serwis kserokopiarek Alfamax z Warszawy pozwoli Państwu na zatroszczenie się o stan techniczny Waszych urządzeń służących do komfortowego kopiowania dokumentów i treści. Zajmujemy się zarówno regularną, bieżącą konserwacją, która pozwoli na utrzymywanie sprzętu w optymalnym stanie, jak i usługami renowacyjnymi w przypadku pojawienia się jakiejś usterki.

W zakresie naszych usług znajduje się:

 

  • zdiagnozowanie problemu, ocena stanu części oraz ich wymiana,
  • usuwanie usterek,
  • instalacja urządzeń oraz poprawa wydajności ich działania,
  • czyszczenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek,
  • fachowe doradztwo w zakresie napraw oraz wyboru urządzenia,
  • sprzęty zastępcze na czas naprawy Państwa urządzenia.

 

Oferowany serwis kserokopiarek to optymalne wyjście w sytuacji, gdy chcecie Państwo ograniczyć koszty związane z koniecznością zakupu nowego sprzętu – regularna konserwacja zapewni wiele lat sprawnego działania. Świetnie sprawdzi się też w przypadku osób zawodowo świadczących usługi w zakresie powielania treści, którym sprawne urządzenia regularnie poddawane technicznym przeglądom są szczególnie potrzebne.

Na swoje usługi udzielamy gwarancji!

Nasza firma zapewnia nie tylko serwis kserokopiarek, ale zajmuje się też w analogiczny sposób takimi urządzeniami jak drukarki, faksy czy skanery. Zapraszamy do współpracy krótko- lub długoterminowej - zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy oraz instytucje.

 

ZAMÓW SERWIS SERWIS@ALFAMAX.PL 22 611-90-80

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.