Czyszczenie i dezynfekcja terminali POS

W oparciu o filozofię ciągłego rozwoju, nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, niejako odpowiadając na potrzeby i problemy nękające naszych klientów. Jedną z takich właśnie gałęzi naszej działalności jest czyszczenie i dezynfekcja terminali POS, których podstawowym celem jest zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusów i drobnoustrojów chorobotwórczych w przestrzeni publicznej.

Niebezpieczeństwo, którego nie widać

Urządzenia do płatności elektronicznych, spotykane między innymi w sklepach spożywczych, stanowią newralgiczny punkt każdej placówki — zarazki na nich obecne mogą liczyć na bezpośredni kontakt z klientem nawet setki razy dziennie. Ekrany dotykowe oraz klawiatury do wpisywania kodu PIN są dotykane przez niezliczoną ilość użytkowników, dlatego tak ważne jest ich regularne odkażanie.

Nasza oferta to:

  • kompleksowe czyszczenie i dezynfekcja terminali POS,
  • regeneracja i naprawa infrastruktury technicznej,
  • profesjonalne doradztwo i wsparcie merytoryczne,
  • konserwacja sprzętu ograniczająca przyszłe zabrudzenia.
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.